Maisto džiovintuvo Biosec privalumai

Kodėl verta įsigyti BIOSEC maisto džiovintuvą?

Vaisių džiovyklė Biosec DE LUXE

Paprasta ir patikima technologija, ekonomiškas elektros energijos suvartojimas bei ilgametė gamintojo patirtis maisto džiovinimo technologijose, maisto džiovykles BIOSEC paverčia puikiu pasirinkimu kokybiškam maisto džiovinimui.

Džiovintuvai gaminami Italijoje. Suteikiame 12 mėn. garantiją. Toliau susipažinkite su svarbiausiais įrenginio technologiniais privalumais:

Klausimai? Užduokite juos mums!

Kontaktai

Horizontalus oro srautas

Maisto džiovintuvai gali veikti vertikalaus arba horizontalaus oro srauto principu, t.y. karštas oras įrenginio viduje juda nuo apatinio link viršutinio padėklo (vertikalus srautas) arba pasiskirsto tolygiai per visą įrenginio tūrį ir juda horizontaliai iš vienos jo pusės į kitą (horizontalus srautas).

Horizontalaus oro srauto džiovintuvai yra brangesni, tačiau kartą sumokėję didesnę kainą, įrenginio privalumais naudositės nuolat.

Vaisių džiovintuvo veikimo schema

Elektroninis valdymas su laikmačiu

Kiekvienas BIOSEC įrenginys valdomas itin paprasta ir patogia elektronine sistema Dryset Pro. Atsižvelgiant į tai, kokį produktą ruošiatės džiovinti, pasirinkite atitinkamą programą. Visas džiovinimo ciklas bus reguliuojamas automatiškai.

Programos suprogramuotos įvertinant džiovinimo procesą įtakojančius skirtingus veiksnius, tokius kaip džiovinamas produktas, energijos taupymas ar net įrenginio keliamo triukšmo mažinimas.

 

Vaisių džiovyklė

 

Rinkitės išbandytas ir patikimas maisto džiovykles!

Sužinokite daugiau

 

KITI BIOSEC DŽIOVYKLĖS PRIVALUMAI

1. Visi džiovinimo padėklai gauna vienodą šilumos kiekį, juos vienodai veikia oro cirkuliacija. Todėl džiovinimo ciklo metu apatinių ir viršutinių padėklų nereikia nuolat tikrinti ir keisti vietomis.

Taip pat, horizontalaus oro srauto maisto džiovintuvuose sultys ar kiti skysčiai nelaša ant kaitinimo elemento ir ventiliatoriaus, kadangi ventiliatorius ir kaitinimo elementas yra įrenginio šone.

2. Horizontalaus oro srauto džiovintuvuose vienu metu galima džiovinti skirtingus produktus, nebijant, kad susimaišys jų kvapai.

Paprastai tariant – bananus galima drąsiai džiovinti kartu su svogūnais – baigus džiovinimą bananai nekvepės svogūnais ir atvirkščiai.

maisto džiovintuvas

 

 

 

 

 

 

3. Horizontalaus oro srauto džiovintuve visi džiovinimo padėklai yra kaitinami vienodai. Produktai džiūsta tolygiai, jums nereikia nuolat tikrinti kuris padėklas šyla, o kuris šilumos gauna nepakankamai.

4. Galimybė vienu metu džiovinti skirtingus vaisius ir daržoves leidžia maksimaliai išnaudoti džiovintuvo tūrį, užpildant jį „viskuo, kas yra šaldytuve”.

Ką reikia žinoti apie maisto džiovinimą?